1
2
3

Kúpeľný dom Goethe

Novozrekonštruovaný dvojpodlažný kúpeľný dom v blízkosti kúpeľného parku s kapacitou 46 lôžok, ktorý poskytuje ubytovanie, kde na Vás z každej strany dýcha slávna história kúpeľov. Jednolôžkové, dvojlôžkové a komfort izby, rovnako aj nový apartmán zariadený v barokovom štýle ponúkajú klientom ubytovanie najvyššieho štandardu. V tomto kúpeľnom dome izby nemajú balkóny.  Izby sú vybavené sprchou, WC, TV, telefónom a chladničkou, k dispozícii majú klienti aj trezory. V prípade záujmu je potrebné, požiadať o vydanie kľúčov od trezora na recepcii, ktorá Vám kľúče vydá na základe zaplatenia vratnej zálohy vo výške 30,- €. Po ukončení pobytu alebo v deň vrátenia kľúča od trezora Vám bude záloha vrátená späť.  Dostupné wifi pripojenie.  Objekt je vybavený výťahom. Priamo v kúpeľnom dome sa nachádza sedavý termálny bazén s termálnou vodou, ktorý môžu využívať výlučne klienti ubytovaní v kD Goethe, podávajú sa tu originálne Thajské masáže. Súčasťou kúpeľného domu je historická kaviareň Kursalón, kde sa nachádza aj centrálna recepcia, prijímacia kancelária a kancelária vedúcej prevádzky. Kaviareň Kursalón Vám ponúka denne príjemné posedenie pri kávičke, či dobrom koláčiku.  Na stravu klienti dochádzajú do neďalekého kúpeľného domu Alžbeta, cca 150 m. Parkovanie je zahrnuté v cene pobytu priamo pri budove KD Goethe, zabezpečené kamerovým systémom.

Pre klientov organizujeme v Kaviarni Kursalón aj tanečné zábavy každý štvrtok, piatok aj sobotu.

Nike Magista Obra Low

Akciové balíčky

Týždenný 7 nocový rehabilitačný pobyt s procedúrami pre Vaše zdravie  
Príďte sa nadýchnuť Vytvorili sme pre Vás špeciálny post covidový program - VOĽNE DÝCHAJ. Tešíme sa na Vás v našich kúpeľoch v Sklených Tepliciach, na mieste, kde voda lieči. Zlepšite si svoj zdravotný stav pod dohľadom nášho skúseného lekára,...
Pre tých, ktorí chcú stráviť Veľkonočné sviatky mimo svojich domovov, pripravili sme pre Vás Rehabilitačný Veľkonočný pobyt s procedúrami. Zohrejeme Vaše kosti.
Chcete byť informovaní o dianí a akciách v našich kúpeľoch?

Sociálne siete

Buďte s nami v spojení