Liečba

Neobyčajná hypertermálna liečivá voda nachádzajúca sa v Liečebných termálnych kúpeľoch Sklené Teplice pre svoj vysoký obsah minerálov v nezvyčajnej kombinácii magnézium kalcium je vhodná na liečbu rôznych ochorení. V prvom rade však na liečbu pohybového a nervového aparátu.

Jedná sa aj o liečbu týchto indikačných skupín :

VI / 1,2,3,4,7,8,9,10,11,12
VII / 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11
XII / 4, 8

Voda v bazénoch, ktorá nateká priamo z prameňov sa denne vymieňa, chemicky sa neupravuje, ničím sa neriedi a preto je vhodná aj pre osoby, citlivé na bazénové vody. Tým, že sa voda chemicky neupravuje, účinky vzácnych minerálov sú o to intenzívnejšie a blahodárne pôsobia na spomínané ochorenia pohybového aparátu. Začiatok kúpeľnej liečby po nástupe do kúpeľov je podmienený vstupnou lekárskou prehliadkou na základe ktorej Vám lekár určí liečebné procedúry. Lekársku prehliadku absolvujete v našich kúpeľoch do 24 hodín po príchode do kúpeľov na základe Vášho zdravotného stavu. Vďaka liečivej sile termálnej vody z našich kúpeľov sa od nás vrátite plní sily a novej pozitívnej energie. Pacienti, ktorí navštevujú naše kúpele za účelom kúpeľnej liečby sa rozdeľujú do dvoch skupín a to pacienti skupiny A a pacienti skupiny B.

AKCIE PRE KÚPEĽNÝCH HOSTÍ TYPU "A": Kúpeľní hostia s návrhom na kúpeľnú starostlivosť typu A NEDOPLÁCAJÚ žiadny poplatok na deň , hradia len 1,- € daň za ubytovanie na osobu/ noc.

Doplatky v prípade kúpeľných hostí s návrhom na kúpeľnú starostlivosť typu B sú uvedené v sekcii DOPLATKY

 

The Lowest Price In 2019 Model Numbers Balance X Undefeated Trailbuster TBTFUD white Free Delivery NGJ1325

Chcete byť informovaní o dianí a akciách v našich kúpeľoch?

Sociálne siete

Buďte s nami v spojení